- ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ & ΔΙΚΤΥΑΚΑ
- Τηλεφωνία
- Τηλεφωνικά Αξεσουάρ - Εξαρτήματα
- ΣΠΙΡΑΛ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ Α.Τ ΜΑΥΡO 2m 4P4C Rj11

3-10 Days
ΣΠΙΡΑΛ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ Α.Τ ΜΑΥΡO 2m 4P4C Rj11
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-10066
0.00€
Ex Tax: 0.00€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΣΠΙΡΑΛ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ Α.Τ ΜΑΥΡO 2m 4P4C Rj11
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διατομή Καλωδίου | 5x0,10mm |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\200 |
| Μήκος | 2m |
| Μήκος Καλωδίου | 2m |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Polybag with Head Card |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | <36V |
| Υλικό Προϊόντος | Χαλκός & Πλαστικό/ Copper & Plastic |
| Χαρακτηριστικό Καλωδίων Cat | Rj11 |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/ Black |
